Titulní stránka » Vaše zásoby

Vaše zásoby

Máte ve skladě zásoby obalů na výrobky, které již nevyrábíte? Objednali jste větší množství obalů a pro zbytek nemáte využití? Neodebral si zákazník již vyrobenou zásilku obalů z 3VVL nebo 5VVL? Vrátil vám zákazník zásilku obalů?

V každém skladě se najdou papírové obaly od součástek, polotovarů. Mnoho firem tyto krabice, proložky a další typy obalů z vlnité lepenky nebo kartonu odváží na své náklady do sběrny nebo dokonce za likvidaci takového odpadu platí.

Než klopovky, proložky nebo tvarový výsek z vlnité lepenky nebo kartonu odvezete do sběrny, tak nám napište nebo zavolejte. Nabídněte nám tyto obaly a dohodneme se na jednorázové likvidaci papírových odpadů nebo pravidelném odběru. Poradíme vám s likvidací papírových obalů, obaly odvezeme. I cena je zajímavá. Vždy záleží na typu a množství obalů. Stručně a jasně řečeno, nabídneme vám víc než když budete papírový odpad odvážet do sběrny.

Společnost VENA-V má oprávnění nakládat s odpady. Naše oprávnění naleznete na stránkách Kraje Vysočina pod číslem CZJ00467. Po odvezení papírových odpadů vám vystavíme doklad o likvidaci odpadu.

 

Rychlý dotaz

0
2011–2024 © VENA-V, s.r.o.nahoru
/home/vena-v_cz/public_html